DOPRAVA ZADARMO pri objednávkach nad 33 €.

Creatine monohydrate (Creapure®) 300 g

Kód: 2545
Značka: Protein & Co.
€18,25
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2023

Creatine Monohydrate (Creapure®) – 100% čistý kreatín monohydrát v najvyššej možnej kvalite pôvodom z Nemecka. Kreatín je pravdepodobne najúčinnejší legálny doplnok súčasnosti na naberanie svalovej hmoty, nárast čistých svalov a sily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Creatine Monohydrate (Creapure®) 300 g

Posuňte svoje tréningové výsledky na novú úroveň s kreatínom v tej najčistejšej podobe. Ľudské telo dokáže prirodzene produkovať kreatín, ale vo väčšom množstve ho môžeme získať iba zo stravy. Pri náročnom tréningu sa výrazne zvyšuje potreba kreatínu a jeho suplementácia vo forme doplnkov stravy môže tréning výrazne podporiť a zlepšiť vaše tréningové výsledky.   Creatine monohydrate (Creapure®) je najčistejší kreatínový produkt na trhu vyrobený v Nemecku. Čistota a kvalita produktu je zaistená v niekoľkých fázach výroby. Výsledný produkt tak dosahuje maximálnu možnú čistotu.
Creatine monohydrate (Creapure®) 300 g

Creatine Monohydrate (Creapure®)

  • hrá dôležitú úlohu v energetickom metabolizme tela
  • pomáha produkovať viac ATP (adenosintrifosfát), ktoré môže byť využité na prácu svalov
  • prémiová kvalita – produkt obsahuje iba aktívne zložky
  • prémiová čistota – bez obsahu balastných aditív, spojív, plnidiel a umelých sladidiel
  • najvyššia dostupná kvalita kreatínu na trhu

Nasycovacia fáza

Pre nasycovaciu fázu platí príjem 20–25 g kreatínu počas dňa. Pri tomto spôsobe dávkovania vychádza priemerná dávka 0,3 g na kilogram telesnej hmotnosti denne. Najbežnejšie dávkovanie je: ráno, pred tréningom, po tréningu a večer. Odporúča sa dávkovať spolu so sacharidovým nápojom, pretože je to najefektívnejší pomocník na vstrebanie kreatínu.


Maximálne množstvo kreatínu, čo je 120–140 g, dosiahne človek po 5–7 dňoch nasycovacej fázy. Po ukončení nasycovacej fázy nasleduje udržiavacia fáza, kedy stačí podávať menšie množstvo kreatínu, ktoré je nevyhnutné pre udržanie maximálnej hodnoty v tele.


Udržiavacia fáza

Denná dávka sa pohybuje okolo 2–3 g kreatínu denne. Niektoré štúdie odporúčajú 0,03 g na kilogram telesnej hmotnosti. Platí rovnaké pravidlo, ako pri nasycovacej fáze – podávať kreatín spolu so sacharidovým nápojom. Dávku stačí podávať raz denne.


Pretože nie sú známe žiadne výsledky, ktoré by podporovali dlhodobý efekt udržiavacej fázy, je za ideá
           Jak správně vybrat … ?   Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.  


lny považovaný čas zhruba 30–40 dní. Po jej ukončení je vhodné počkať s ďalším cyklom zhruba 3–5 týždňov.

Zloženie

100% kreatín monohydrát (Creapure®)
Dávkovanie

Dávkovanie kreatínu je rôzne. Môže prebiehať v dvoch fázach. Prvá fáza nasycovacia a druhá fáza udržiavacia.

Odporúča sa dávkovať v cykloch, a to v niekoľkotýždňových periódach, kedy sa dosiahne maximálne využitie a účinok. Dĺžka cyklu závisí od potrieb a cieľov športovca. Všeobecne sa odporúča cyklus 4-6 týždňov s následnou pauzou na 2-4 týždne. Kulturisti spravidla zaraďujú udržiavaciu fázu, kedy príjem kreatínu zníži na 0,03 – 0,05 g na kilogram telesnej hmotnosti.

Výrobca:

StrongMed s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatín
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Skúsenosti s Protein&Co.

Od profíkov cez trénerov až po rekreačných športovcov

  • MUDr. Daniel Sosýn

    konateľ spoločnosti

    Dan vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Palackého. Je nadšencom bojových športov a fitness všeobecne. Sám si zažil vo fitku to trápenie, ktoré poznáme všetci - Trpíš nepožívateľné chute proteínov len preto, že do seba chceš dostať trochu bielkovín. Preto sa rozhodol založiť Protein & Co. , pretože verí, že aj na športovú výživu sa človek môže tešiť.

Grafický návrh vytvoril a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.